Showbete Nasıl Para Yatırılır

Anasayfa > Hakkında > Showbete Nasıl Para Yatırılır


Showbete Nasıl Para Yatırılır

Showbete nasıl para yatırılır: Showbet sitesine para yatırmak için onlarca farklı yöntemi kullanabilirsiniz. Bunların içinde hem klasik havale sistemi hem de sanal kredi kartı ve diğer birçok metot vardır. Her bir yöntemde tercih edilmesi gereken bir alt limitin olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu durum baz alınarak meblağ yollanır.

Showbete Havale ile Para Yatırma

Showbet sitesine para aktarım konusunda en çok kullanılan sistemlerden birisi banka havalesidir. Ayrıntıları ise şöyledir;

·         Bankanızın resmi sitesine erişimi sağlamadan önce Showbet canlı yardım kısmından havale hesap numarasını öğrenmek gerekiyor.

·         Bunun ardından online bankacılık sayfasında giriş yapmak lazım.

·         Yollayabileceğiniz minimum miktar 250 TL'dir.

·         Showbet firmasının banka hesap numarasını dikkatli şekilde yazmanız gerekmekte.

·         Gönder butonuna basmak bunun ardından işlemin tamamlanması anlamına geliyor.

Showbete Jeton ile Para Yatırma

Showbete nasıl para yatırılır: Showbet sitesine Jeton ile aktarım için resmi web alanının kullanılması temel bir kuraldır. Bunu sağladıktan sonra miktarı en az 50 TL olarak ayarlamak sürecin bir parçası olarak dikkat çekiyor. Burada sizden istenen sadece tek bir bilgi vardır. O da jeton cüzdan kodudur. Hiçbir hata olmadan bunun yazılmasının ardından bir kere basılacak gönder butonu sayesinde para hesaba geçmiş olur. İsim, TC numarası, soyadı gibi bilgileri vermeden yatırım da sona ermiş olur. Elbette bu avantaj anlamını taşıyor.

Showbete Papara ile Para Yatırma

Showbete nasıl para yatırılır: Showbet sitesine Papara üzerinden 7/24 olacak şekilde aktarım yapma konusunda hiçbir sıkıntı yoktur. Miktarların en çok 20000 TL en az 50 TL olması gerekmekte. Yine Showbet ofisinin özel Papara hesap numarası kullanılmalıdır. Bunun yazılacağı yer ise Papara sitesindeki tanımlanmış olan alandır.

Showbete QR Kod ile Para Yatırma

Showbete nasıl para yatırılır: Showbet resmi web alanına bir mobil yöntem olan QR kod üzerinden en az 50 TL aktarımı sadece saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ofisin verdiği kare kodunun taratılması sayesinde paranın hesaba geçmesi çok uzun bir zaman almaz.


Yorum Yap:
Ad
Soyad
Telefon Numarası
E-posta
Yorum
Doğrulama Kodu

İlgili Yazılar