Showbet Affiliate

Showbet Affiliate, bahis firmasının ortaklık programı olarak dikkat çekiyor. Bir site üzerinden link çıkma kaydıyla işletmenin partneri olmak çok kolaydır. Bunun için tanımlanmış birtakım kurallar ve kriterler söz konusudur. Bunlara göre hareket etmek önem arz eder.

Showbet Affiliate Nedir?

Showbet Affiliate ortaklık anlamına geliyor. Firma çok kısa bir zaman dilimi içerisinde üye sayısını yükseltmiştir. Bunun ardından kendisine partner aramaktadır. Bu da bir site üzerinden yapılacak olan medya ve yönlendirme araçlarının konulması şeklindedir. Böylelikle hem siteye yönlendirme olur hem de bunun üzerinden para kazanmak çok zor bir işlem değildir.

Showbet Affiliate Şartları Nasıl?

Showbet Affiliate şartları şöyledir;

·         İlk olarak başvuru yapılır.

·         Bunun ardından gerekli değerlendirmeler çok hızlı bir biçimde tamamlanır. Olumlu yanıt size iletilir.

·         Farklı şekillerde ortaklık kurulması mümkündür.

·         Sahip olduğunuz resmi site, blog sayfası, sosyal medya hesabını kullanabilirsiniz.

·         İşletme size çeşitli araçlar sağlar.

·         Bunların içinde banner ilk sırada gelir.

·         Bu özel banner bir link şeklindedir.

·         Elde edilmesinden hemen sonra sitenizin bir yerine bunun koyulması gerekiyor.

·         Sayfanıza giriş yapmış ve banner üzerine tıklamış olan kişiler, bu sayede resmi siteye erişimi sağlamış olacaktır.

·         Böylelikle hem siz hem de firma para kazanmış olur.

Showbet Affiliate Ödeme Nasıl Olur?

Showbet ortaklık programı üzerinden ödeme almak mümkündür. Bunun için ifade edilmiş olan belli şartlar söz konusudur. Üye başına olmak üzere belli bir ödeme yapılır. Yüzdeler ise farklılık gösterir. Eğer bir kişi sizin sayfanızdan yönlendirme yoluyla başarılı bir biçimde girişi sağlar ve hesap açarsa, bundan payınıza düşen parayı alırsınız. Bunun kontrolü için de bir panel kullanılır. Tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Showbet Affiliate Başvurusu Nasıl Olur?

Showbet Affiliate başvurusu yapabilmek için işletmenin canlı yardım kısmının kullanılması gerekiyor. Haftanın tüm günlerinde ve günün her saatinde aktif olması en dikkat çekici özelliğidir. Buradan hemen başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ardından size verilecek olan sosyal medya araçları ve diğer linkleri sitenize yerleştirmeniz gerekmekte.


Yorum Yap:
Ad
Soyad
Telefon Numarası
E-posta
Yorum
Doğrulama Kodu

İlgili Yazılar