Showbet Para Yatırma Seçenekleri

Anasayfa > Hakkında > Showbet Para Yatırma Seçenekleri


Showbet Para Yatırma Seçenekleri

Onlarca ödeme seçeneği ile anlaşmalı olan Showbet aralarından istediğinizi seçerek finansal işlemlere geçmenizi bekliyor. Nitekim hizmet almak ve de duyurulan bonuslardan faydalanmak adına üyelik kadar yatırım şartlarının da üzerinde durmak gerekir.

Showbet Kredi Kartı İle Para Yatırma

Bahisçilerin öncelikli tercihi kredi kartı oluyor. Showbet para yatırma seçenekleri arasına kredi kartını da eklemiştir. Üstelik VISA, MasterCard ve Maestro içerikli olanları kabul ettiğini belirtmiştir.

Kredi kartına ilişkin kart numarası, CVV kodu ve son kullanma tarihi talep edilir. Aynı zamanda kart üzerinde yazan isim – soyisim açıkça girilmelidir. Son olarak ise minimum 50 ile en fazla 750 TL olan limitlere göre ödemenin gerçekleşmesi istenir.

Showbet Havale İle Para Yatırma

Showbet para yatırma seçenekleri arasında Kredi Kartı kadar talep gören bir diğer yöntem Banka Havalesi oluyor. Bunun için limitler paylaşılıyor ve banka hesap bilgileri belirtiliyor. Üyelerin:

·         Maksi Banka ödemelerinde en az 250 TL tutara uyması beklenir.

·         Mpay Havale yatırımları için de yine 250 TL tutara yer verilir.

Son olarak Mpay Mini Havale alternatifini de paylaşmaktadır. Bu sefer işlem başına alt limit sadece 50 TL olarak belirtilir. Uygun olan tutarlar üzerinden yatırım işlemleriniz tamamlanır.

Showbet E-Cüzdan İle Para Yatırma

Banka kaynaklı olanların ardından e-cüzdan seçenekleri de gelir. Dilerseniz banka – kredi kartı bilgilerini girmeden de ödemeye geçebilirsiniz. Showbet para yatırma seçenekleri olarak:

·         Maksi Kripto tercihinde bulunanlara en az 20 TL tutarı paylaşılır.

·         Maksi Payfix ödemelerinde geçerli alt limit ise 25 TL şeklindedir.

Bunlar arasında Papara da yer alır ve en az 50 TL tutarına uyulması istenir. Son olarak Anında Papara ile QR Kod seçeneklerini de paylaşarak minimum 50 TL limitin dikkate alınmasını dile getirir.

Showbet Para Yatırma Bonusları

Showbet para yatırma seçenekleri üzerinden ödemelere geçenler çevrimli ve çevrim şartsız olarak bonus kazanır. %10 çevrimsiz ile %25 çevrimli iki ayrı bonusa yer verilmiştir. Ardından ise Kripto ödemelerine özel olarak %30 çevrimli ile %15 çevrim şartsız 2 ayrı bonusa daha sahip olduğunu gösterir. 


Yorum Yap:
Ad
Soyad
Telefon Numarası
E-posta
Yorum
Doğrulama Kodu

İlgili Yazılar