Showbet Ödeme Seçenekleri

Anasayfa > Hakkında > Showbet Ödeme Seçenekleri


Showbet Ödeme Seçenekleri

Showbet ana sayfasından anlaşmalı yatırım ile çekim seçeneklerini sıralamaya özen gösteriyor. Hatta kısa açıklamalara yer veriyor ve ödemelere dair merak ettiklerinizi sorgulamak için müşteri hizmetlerine dahi yönlendiriyor.

Showbet Bankalar İle Yatırım İşlemleri

Showbet ödeme seçenekleri olarak başı çekenler Kredi Kartı, Havale ve QR Kod seçenekleri oluyor. Banka kaynaklı olan yöntemlere dair alt limitler sıralanıyor. Yatırım işlemlerinde:

·         Kredi Kartı için belirtilen 50 TL’lik alt limite uyulması gerekir.

·         Banka Havalesi için de minimum 250 TL tutarına yer verilmiştir.

Aynı zamanda Anında Havale kabul eder ve limitini 50 TL olarak belirtir. Son olarak Anında QR yatırım işlemlerinde de minimum 50 TL limite uyulmalıdır. Çünkü sadece minimum tutarlar üzerine ödemeleriniz gerçekleşir.

Showbet Online Yatırım Seçenekleri

Banka bilgilerini paylaşmak istemeyenler tercihi online yöntemlerden yana yapabilir. Showbet ödeme seçenekleri olarak Maksi yöntemlerin üzerinde durur ve tercihi sizlere bırakır.

Maksi Kripto bunlardan bir tanesidir ve en az 20 TL limite sahiptir. Maksi Payfix için de en az 25 TL tutarına yer verilmiştir. Son olarak Papara ile de anlaşmalı olduğunu gösterir ve minimum 50 TL limitin üzerinde durulur.

Showbet Para Çekme Yöntemleri

Yatırımlarda geçerli olan çoğu yöntemden çekim taleplerinizi iletmenize izin verilir. Showbet ödeme seçenekleri çok yönlü olup hem yatırımlara hem de çekimde kullanılabiliyor. Para çekmek isteyenlere sıraladığı yöntemler şöyle:

·         Papara, Payfix ve Jeton gibi e-cüzdan alternatiflerine yönelebilirsiniz.

·         Online yöntemlerden ziyade Maksi Havale üzerinden de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Showbet Para Çekme Limitleri

Showbet ödeme seçenekleri çekim taleplerinde kullanılacak ise devreye para çekme limitleri girer. Yatırımlarda olduğu gibi çekimde de limitlere uyulması beklenir. Bunlar:

·         Papara için belirlenen minimum tutar 100 TL şeklindedir.

·         50 TL ve üzerinde ise Maksi Payfix ödemelerine yer verilmektedir.

Jeton kullanan kullanıcılara ise en az 50 TL tutarını belirtir. Son olarak ise Maksi Havale seçeneği gelir. En az 250 TL olan limitine karşı Havale ödemelerine geçilir. En fazla Havale çekim limiti ise 10.000 TL olarak paylaşılır. 


Yorum Yap:
Ad
Soyad
Telefon Numarası
E-posta
Yorum
Doğrulama Kodu

İlgili Yazılar