Showbet Üyeliğimi İptal Ederse Paramı Verir Mi

Anasayfa > Hakkında > Showbet Üyeliğimi İptal Ederse Paramı Verir Mi


Showbet Üyeliğimi İptal Ederse Paramı Verir Mi

Showbet üyeliğimi iptal ederse paramı verir mi: Showbet üyeliğinin iptal edilmesi belli durumlardan dolayı gerçekleşir. Böyle bir şey olduğu zaman işletmenin resmi sitesindeki hesabınızda paranız varsa bunu en kısa zaman dilimi içerisinde alabilirsiniz.

Showbet Üyeliği Nasıl İptal Olur?

Showbet üyeliğinin iptal edilmesi çok sık karşılaşılan bir durum değildir. Bunun değişik birçok gerekçesi vardır. Bunlardan en az bir tanesi söz konusu olursa firma hesabı iptal etmektedir. Bu bazen de talep üzerine yapılan bir işlemdir. Hesabın kapatılmasından sonra bu noktada bildirim çok hızlı şekilde tamamlanır. Gerek email gerekse daha farklı yöntemler üzerinden hemen size üyeliğin iptal edildiği söylenmektedir.

Showbet Üyeliği İptali Neden Yapılır?

Showbet üyeliğimi iptal ederse paramı verir mi: Showbet firmasının üyelik iptali nedenleri şöyledir;

·         Birden çok hesap açmak bunların başında geliyor. Çünkü ilgili durum haksız rekabet demektir.

·         Hesaplar arasında para aktarımı söz konusu olmaz. Yani başka bir üyenin hesabına para yollayamazsınız.

·         18 yaşını doldurmamış olan bir kişinin kimlik tespiti yapılırsa onun üyeliği iptal edilir.

·         Tüm bunların yanı sıra hack, kara para aklama ve benzeri haller sonrasında kaydın kapatılması söz konusudur. Bunları unutmamak gerekiyor.

Showbet Üyeliği İptali Para Çekimi Olur mu?

Showbet üyeliğimi iptal ederse paramı verir mi: Showbet üyelik iptali durumunda paranın çekimi yapılır. Bunun için belli şeyleri bilmek gerekiyor. İlk etapta hesabın neden kapatıldığı konusunda bilgi almak lazım. Eğer bir dolandırıcılık ya da kara para aklama varsa geri ödeme işlemleri kesinlikle söz konusu olmaz.

Ancak daha farklı bir durumda, örneğin kendi isteğinizle üyelik iptali yapılacağı zaman bunun öncesinde, talimatı vermeden hemen resmi sitedeki hesap kısmını kontrol etmek gerekiyor. Burada para varsa çekilmelidir. Bu sayede sorun kalmaz.

Showbet Üyeliği Yeniden Nasıl Alınır?

Showbet üyeliğimi iptal ederse paramı verir mi: Showbet üyeliğinin iptal edilmesinden sonra aynı bilgilerle ve aynı IP üzerinden yeniden bir hesap açılması hiçbir şekilde söz konusu olmaz.


Yorum Yap:
Ad
Soyad
Telefon Numarası
E-posta
Yorum
Doğrulama Kodu

İlgili Yazılar